SZKOLENIA OTWARTE

Zdalne zarządzanie w czasach VUCA. 90 MINUTOWY Webinar

Szkolenie kierujemy do koordynatorów, team liderów, menadżerów, kierowników liniowych, kadry zarządzającej. W czasach, które nazywamy czasami VUCA – nieprzewidywalnych, permanentnie zmieniających się, pojawia się tak zwany „czarny Łabędź” i wywraca wszystko jeszcze bardziej do góry nogami. Wg książki Nassim N. Taleb „Czarny łabędź” to wydarzenie, które spada na nas nagle i odciska piętno na naszym życiu prywatnym i zawodowym. Koronoawirus to nasz dzisiejszy światowy „Czarny Łabędź”. Skutki widać na każdym kroku, choćby w odwoływaniu światowych konferencji i spotkań, czy coraz niższej frekwencji pracowników w pracy. • Jak w związku z tym, przygotować zespół i organizację do pracy zdalnej? • O co zadbać, by efektywność zespołu pracującego z domu nie spadła? • Jak zabezpieczyć aspekty prawne w pracy zdalnej?

Informacje ogólne:

Zapraszamy na 90 minutowy webinar dla menedżerów na temat PRACY ZDALNEJ!
Czas trwania: 1,5 h
Cena: 
Opcja 1: Warsztat grupowy minimum 8 a max 12 osób: 250 PLN netto/osoba
Opcja 2: warsztat indywidualny: 450 PLN netto/osoba
 
Webinar odbywa się w godzinach 10:00 - 11:30
 
DEDYKOWANI TRENERZY:

Konsultantka, trenerka, akredytowany coach ACC ICF.
Ma ponad 15 lat doświadczenia biznesowego w branży linii lotniczych  w obszarach sprzedaży i obsługi klienta, w tym 7 lat na stanowiskach menedżerskich.
Główne obszary specjalizacji trenerskiej i doradczej to obsługa klienta i sprzedaż oraz rozwój przywództwa i umiejętności menedżerskich.
Wspiera Klientów zarówno w osiąganiu celów osobistych, jak i w zwiększaniu efektywności i skuteczności zespołowej. Pracuje z menedżerami różnego szczebla od liniowych do top menegement.
Obszar  jej specjalizacji to  projekty z zakresu Customer Experience oraz  projekty skupione na rozwijaniu kompetencji miękkich takich jak efektywna komunikacja i budowanie relacji , zarządzanie zespołem i współpraca w zespołach, budowanie autorytetu, zarządzanie  zmianą. Na swoim koncie ma ponad 1000 dni szkoleniowych.

Współpracowała z takimi  firmami jak  Skoda, Volkswagen Group Polska, Philips Healthcare, Inter Cars, Scania Polska, Polpharma, CTDI Polska, Kuehne+Nagel, BGŻ BNP Paribas, Leroy Merlin, Novartis Pharma AG, Raben Polska, Wezyr Holidays, Eurocash, Inter Cars, Kuehne+Nagel, DSV, Skoda, Bank BPH, BZWBK, BZWBK Aviva.

Certyfikowany Trener biznesu oraz menedżer z 13 letnim doświadczeniem w prowadzeniu szkoleń i coachingu  umiejętności menedżerskich  oraz blisko 16 letnim doświadczeniem w strukturach sprzedaży.
Zrealizowała ponad 900 dni szkoleniowych, warsztatów i innych działań rozwojowych dedykowanych menedżerom różnych szczebli zarządzania. Pracowała głównie z menedżerami o dużych i rozbudowanych strukturach oraz z top managementem dużych korporacji. Specjalizuje się w szkoleniach z zakresu rozwoju umiejętności menedżerskich takich jak  motywowanie, budowanie i zarządzanie zespołem, komunikacja zarządcza, prowadzenie rozmów z pracownikami, oceny okresowe, delegowanie zadań. Współtworzyła Akademię rozwoju dla menedżerów oraz działania związane z Assessment Centre i Development Centre, a także indywidualne sesje coachingowe ukierunkowane na rozwój kompetencji menedżerskich.
Jest ekspertem w dziedzinie zarządzania czasem i efektywności osobistej, planowania i zarządzania zadaniami. 

Realizowała programy szkoleniowe i rozwojowe dla wielu organizacji min.: Renault, Raben, Takeda, BSH, Dr.Oetker, Skoda, Warta, BSH, PSG, Sii, Frosta, Cersanit, Oriflame.

Opis szkolenia:

Podczas 90 minut Webinar'u dowiesz się:

1. Czym jest rzeczywistość VUCA i jaki ma wpływ na pracę?
 
-  Wpływ świata VUCA na pracę i jej nieregularność
-  Jak reagować na VUCA? Strefa wpływu a strefa zaineresowania
  
2. Jak dostępne narzędzia informatyczne wspomagają pracę zdalną?
 
-  Komunikatory
-  Aplikacje wspierające efektywność własną i zespołu
  
3. Jak praca zdalna wpływa na efektywność pracy?
 

-   Efektywność pracy zdalnej: priorytety. Pilne/ważne
-   Gdzie efektywność tracimy a gdzie możemy ją zyskać?
-   Niezbędne rutyny w pracy zdalnej- best practices

 4. Jak efektywnie komunikować się w pracy zdalnej?
 

-    Mail, czat, telefon, telekonferencja, vidoekonferencja
-    Zasady spotkania zdalnego one2one
-    Zasady pracy zespołowej w zespole pracującym zdalnie
-    Wykorzystanie  wirtualnego pokoju

5. Jak monitorować realizację zadań w pracy zdalnej?
 
-   Autokontrola i zaufanie

6. Jak zachować work life balance w pracy zdalnej?
 
-    Kontraktowanie pracy z szefem i domownikami
-    Mój dom moja twierdza czy Home Office?