Ludzie

Anita Lubaszko

Anita Lubaszko
Anita Lubaszko, 38 lata, magister filologii, absolwentka Camerimage Film School pod patronatem Marka Żydowicza i Jana Machulskiego.
Od 11 lat trener, zrealizowała samodzielnie ponad 1200 dni szkoleniowych oraz ponad 700 dni działań doradczych.
Prowadzi zajęcia i wykłady na studiach podyplomowych z zakresu psychologii zarządzania i biznesu.
Szkoli wyższą i średnią kadrę menadżerską, handlowców, specjalistów i konsultantów.
W latach 2004 – 2005 współtworzyła i realizowała strategiczne projekty szkoleniowe dla PTK Centertel Sp. z o.o. (wdrożenia CRM oraz rebranding marki Idea - Orange).
Specjalizuje się w szkoleniach z zakresu obsługi Klienta, profesjonalnego kontaktu handlowego, negocjacji sprzedażowych i komunikacji. Tworzyła i prowadziła szkolenia skierowane do struktur sprzedażowych z zakresu technik sprzedaży i efektywnych metod pozyskiwania klientów.
Przeszkoliła ponad 6000 handlowców i pracowników zajmujących się obsługą klientów. Prowadziła bezpośredni Coaching handlowców i menadżerów. Brała udział w sesjach oceny kompetencji pracowników struktur sprzedażowych metodą Assessment Center.
 
Od wielu lat prowadzi znakomite szkolenia z zakresu sztuki wystąpień publicznych, autoprezentacji, mowy ciała i emisji głosu. Realizowała szkolenia dla trenerów wewnętrznych firm.
Jej szkolenia łączą warsztat grupowy i indywidualną pracę z Uczestnikiem. Niezwykle rzetelna szkoleniowo, świetnie rozumie mechanizmy procesów grupowych, jest absolutnie skoncentrowana na Uczestniku. Na szkoleniach energiczna perfekcjonistka, kontaktowa i bezpośrednia, z ogromnym poczuciem humoru. Praca jest dla niej jedną z wielu dziedzin zainteresowań i sposobem na spełnianie marzeń poza nią.
 
Prywatnie ceni odwagę w działaniu, nonkonformizm i kreatywność. Lubi ludzi, którzy podejmują ambitne wyzwania i z determinacją je realizują. Wszystko jest dla niej kolejną szansą na zdobycie nowych doświadczeń – nieustannie rozwija się, by móc rozwijać innych.
 
Pracowała dla takich firma jak: PTK Centertel Sp. z o.o., Telekomunikacja Polska S.A., Nestle Waters S.A., Husqvarna, Accenture Sp. z o.o., SKOK Stefczyka.