Aktualności

ZAPRASZAMY NA LISTOPADOWE SPOTKANIA HR Z PERSONEL PROFIT

01-11-2015
Przed nami kolejne warsztaty HR z Personel Profit.

Serdecznie zapraszamy na listopadowe  spotkania  HR z Personel Profit.
Pomożemy Ci podnieść swoją efektywność osobistą, poprawimy współpracę w zespole. 
W tym miesiącu spotykamy się w Gdańsku i w Warszawie.

 I.   20.11.2015  godzina 10.00-16.00 : gra z zakresu zarządzania sobą w czasie : "Detektyw"  Sala: ul. Nadwodna 2B, Gdańsk
II.   30.11.2015  godzina 10.00-16.00 : gra z zakresu współpracy zespołowej : "Galimatias" Sala: Laboratorium Kreatywne Business Link ul. Mokotowska 1, Warszawa
 

 

Jeśli chcieliby Państwo wziąć udział w naszych spotkaniach, prosimy o kontakt z Dominiką Kaczorowską
[email protected]

Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej,  wypełnij formularz kontaktowy, skontaktujemy się z Tobą. 

Zapraszamy Uśmiech

Zachęcamy do zapoznania się z wrażeniami uczestników poprzednich edycji warsztatów.
Sprawiły nam ogromną radośćUśmiech Dziękujemy.  

"Rewelacyjna inicjatywa! Miejsce gdzie spotykają się szkoleniowcy, HR'owcy, wymiana doświadczeń, poglądów i sposobów pracy, a co więcej świetna zabawa :). Więcej takich inicjatyw - dzięki Dominika za zorganizowanie takiego cyklu. Czekam na więcej w 2015 :)"

Magdalena
Thomson Reuters

 

„Projekt warsztatów rozwojowych z gier wykorzystaniem
Spotkał się z moim WIELKIM uznaniem.
Wymiana doświadczeń HR-owych
Dostarczyła mi wiele inspiracji nowych.
Wykorzystanie w grach teorii Belbina i Blancharda
To była prawdziwa petarda.
Nowe spojrzenie na obszary szkoleń oczywiste,
To dla uczestników same zyski czyste.
A nad tym wszystkim Dominika czuwała
Za co z mojej strony WIELKA pochwała.”

Laura
CREDITE AGRICOLE

"Pomysł spotkań z grami to szansa poznania osób z HRu z różnych firm, a co za tym idzie podzielania się swoim doświadczeniem.
Element gry spełnia funkcję edukacyjną i integracyjną, ale przede wszystkim pobudza do kreatywności. Polecam kontynuowanie projektu."

Dorota  
GE Capital, Bank BPH

"Świetny sposób na to, żeby uczestnik poznał grę, poznał firmę szkoleniową, poznał trenerów i dodatkowo wyniósł dla siebie sporo istotnych informacji z wymiany zdań i wymiany doświadczeń pomiędzy uczestnikami :)... "

Dagmara
INTERMARCHE

 

"Brałam udział w warsztacie dot. negocjowania. Było to jedno z najciekawszych spotkań HRowych, w których miałam okazję ostatnio uczestniczyć.
Warsztat pokazywał szerokie zastosowanie gry „Magneto” , a sposób prowadzenia zajęć zachęcał do otwartej komunikacji oraz wymiany doświadczeń.
Chętnie uczestniczyłabym w szkoleniach organizowanych przez Personel Profit w przyszłości."

Marta

KOMPUTRONIK

 
"Inicjatywa organizowania spotkań hr-owych bardzo przypadła mi do gustu. Osobiście bardzo lubię gry - możliwość uczestniczenia w spotkaniach oprócz waloru edukacyjnego niesie za sobą również dobrą zabawę.  Wspólne wyciąganie wniosków na podstawie danej gry dodaje pomysłów jak wykorzystać ją podczas szkolenia."

Agata

CREDITE AGRICOLE

 

 "Uwielbiam szkolenia, które przepełnione są działaniem. Na Warsztatach dowiedziałam się jak bardzo lubię gry strategiczne i jak wiele jeszcze przede mną w aspekcie kompetencji menadżerskich. To podstawowa funkcja szkolenia- uświadomić uczestnikom, że zajmują drugi szczebel w drabinie kompetencji („teraz już wiem, że nic nie wiem”). Aczkolwiek to trochę za mało, aby pchnąć ich naprzód, by zechcieli wspinać się po drabinie i doskonalić siebie. Na Warsztatach, Dominika z Wandą sprawiły, że „chcę więcej.”

Katarzyna

 IPT Call Center Sp. z o.o.

  
"W czwartkowym Spotkaniach HR z Personel Profit miałam okazję brać udział kilkakrotnie. Bardzo podoba mi się unikalna formuła spotkań, dzięki której zostało stworzone miejsce do wymiany doświadczeń, rozwiązań praktykowanych w obszarach HR i żywej dyskusji na wiele różnych hr'owych tematów. Już czekam na kolejne spotkania."

ANNA

REDWOOD Holding S.A.

 

 "Bycie uczestnikiem gry pozwala na dobre jej poznanie, to bardzo dobra forma spotkania. Atmosfera na warsztatach – super. Miałam wrażenie, że znamy się już dużo dłużej."

Małgosia 
KIMBALL ELECTRONICS

 

"Pomysł na warsztaty dla hrowców jest naprawdę świetny. Oprócz możliwości poznania nowych narzędzi daje nam szansę na poznanie ciekawych ludzi z branży, wymianę doświadczeń. Niewiele mamy takich okazji. Pierwszy raz uczestniczyłam w grze i było to bardzo ciekawe. Uważam, że jest to najlepszy pomysł na przedstawienie gry – przeżycie jej pozwala lepiej poznać narzędzie i szybciej się go nauczyć."

Małgorzata
Philips Lighting Poland Pabianice

 

"Udział w grach jest warsztatem na żywym organizmie, jest podstawą pracy nad sobą i wiele uświadamia, jest szansą na spojrzenie z innej perspektywy na sytuacje, w których możemy się znaleźć. Wykorzystanie ich do pracy z ludźmi jest rewelacyjne. Osobiście zrobiłam reset niektórych swoich nawyków"

Agnieszka

BEST SA

  
"Warsztaty z wykorzystaniem gier, w których miałam przyjemność uczestniczyć w 2014 roku były dla mnie bardzo interesujące. Miałam możliwość poznać nową metodę rozwoju i uważam, że przepracowanie określonego obszaru pracy przy użyciu gry, która w pełni aktywizuje uczestników, doskonale wpływa na ich zaangażowanie i efektywność pracy."

MARTA
HARTMANN

 

"Brałam udział w warsztatach rozwojowych wykorzystujących gry szkoleniowe. Pierwszy raz miałam okazję wziąć udział w takich grach i jest to bardzo ciekawe doświadczenie dla mnie. Gry w sposób naturalny angażują uczestników, pokazują ich typowe zachowania co dla nas HR-owców może być bardzo pomocne w identyfikacji kompetencji miękkich i twardych naszych pracowników”

Karolina

Philips Lighting Poland Pabianice

 

 
"Formuła bardzo wartościowa z mojego punktu widzenia – bo zamiast nieszczęsnej teorii, coś co lubię najbardziej, czyli nauka poprzez działanie i doświadczanie na własnej skórze.
Inspirujące dla hr-owca i poszerzające spektrum możliwych do wykorzystania narzędzi."

Agnieszka

MERCOR

 

 

"Spotkanie organizowane przez firmę Personel Profit, w którym miałem przyjemność uczestniczyć, pozwoliło mi na poznanie nowych, ciekawych rozwiązań szkoleniowych. Bezdyskusyjnym atutem wspomnianego spotkania był jego praktyczny charakter. Dzięki uczestnictwu w sesji szkoleniowej z wykorzystaniem gry, przekonałem się na własnej skórze o zaletach prezentowanych rozwiązań i dostrzegłem drzemiący w nich potencjał. Spotkanie poszerzyło ponadto moje spojrzenie na kwestie związane z szeroko rozumianym szkoleniem pracowników oraz skutecznym rozwiązywaniem problemów w firmie."

Tomasz
MERITUM BANK

"Warsztaty i gra zostały przeprowadzone bardzo profesjonalnie, wzbogacone wstępem merytorycznym i dokładnie omówione.
W dodatku to wszystko w bardzo sympatycznej i otwartej atmosferze, w kameralnym gronie sprzyjającym dzieleniu się opiniami i poznawaniu innych.
Dziękuję za możliwość udziału!"

Katarzyna
CERI

 

"Według mojej opinii warto podkreślić pozytywną atmosferę panującą na spotkaniu, która zachęcała do dzielenia się wiedzą oraz do aktywnego uczestnictwa. Tego typu szkolenia są dużą wartością dodaną dla pracy osób z branży HR.
Z niecierpliwością czekamy na kolejne inicjatywy "

Damiana
Bank GE Capital , Bank BPH
 

 

"Warsztaty rozwojowe organizowane przez Personel Profit to doskonała okazja nie tylko do tego, by poznać nowe narzędzia, ale również pobudzić swoją wyobraźnię i zdobyć inspirację do dalszego działania. W ubiegłym roku mogłam niestety uczestniczyć tylko w grudniowych warsztatach. Piszę niestety, ponieważ warsztaty z Personel Profit przeszły moje najśmielsze oczekiwania. Doskonałe przygotowanie, miła atmosfera, profesjonalizm i otwartość trenerów – to aspekty, które bez wątpienia wpłynęły na wysoką jakość warsztatów i przyczyniły się do dużej otwartości uczestników. Z czystym sumieniem polecam warsztaty rozwojowe każdemu, kto chce czerpać nowe pomysły do działania w obszarze HR. Z niecierpliwością czekam na kolejne spotkanie."

Dorota
Poldanor SA

Udział w warsztatach był moim pierwszym bezpośrednim kontaktem z grami. Słyszałam o nich wcześniej, ale nie miałam okazji w nich uczestniczyć. Uważam, że idea jest rewelacyjna.
Świetna jest Wasza formuła, że łączycie w grupy osoby z różnych firm, z różnym doświadczeniem. Efekt synergii jest bombowy. Współpraca przebiegała rewelacyjnie w podgrupach, efekt końcowy był bardzo zadowalający - cel zadania został osiągnięty, choć w dość nieoczekiwany sposób:-)
Myślę, że ogromna zasługa należy się Wam, prowadzącym. Super panowałyście nad grupą, prowadziłyście kolejne etapy. Bardzo miłą i pozytywną atmosferę stworzyłyście, czym myślę spowodowałyście, że ludzie się otworzyli i na czas warsztaty całkowicie oddali się grupie/ zadaniu.
Bardzo podobało mi się podsumowanie - burza mózgów nad tym, jak tego typu gry jak Galimatias można przełożyć na szkolenia ukierunkowane w konkretnym temacie.
REWELACJA!

Chcę więcej:) !

Anna
ITM Polska sp. z o.o.