Ludzie

Tomasz Krzemiński

Tomasz Krzemiński
Tomasz Krzemiński, 44 lata, absolwent Politechniki Śląskiej, Wydziału Organizacji i Zarządzania, a także podyplomowych studiów informatycznych. Od 15 lat trener.
Pasjonuje się zarządzaniem i pracą zespołów oraz rozwojem przywództwa. Jest autorem i realizatorem programów szkoleniowych w tym zakresie. Współpracuje z  Learnitá London wspierającą działalność firm z całego świata w zakresie innowacji. Uczestniczył w pracach zespołu naukowego Global Virtual Team. 
 
Jako trener i konsultant uczestniczy w dużych projektach związanych z restrukturyzacją i obniżka kosztów operacyjnych. Przygotowuje koncepcje szkoleniowe i prowadzi szkolenia dla wszystkich poziomów kierowania. Pracuje z zarządami i nadzorem właścicielskim firm. Specjalizuje się i posiada praktyczne doświadczenia w takich obszarach szkoleniowych i doradczych jak: Zarządzanie zespołem i budowanie zespołów o wysokiej efektywności, Zarządzanie strategiczne, Zarządzanie poprzez cele, Zarządzanie zmianą, Rozwój przywództwa.
Doświadczenia zawodowe zdobywał podczas pracy w dużych przedsiębiorstwach przemysłowych w działach organizacyjnych oraz strategii zarządzania. Uczestniczył w restrukturyzacji i rozwoju firm z branży hutniczej. Przez kilka lat zarządzał rozwojem i marketingiem w agencji promocyjnej BTL.
 
Był pracownikiem naukowym Politechniki Śląskiej. Jest autorem artykułów i felietonów dotyczących zarządzania. Na antenie Radia Katowice prowadził cykl felietonów ekonomicznych w audycji „Grosz do grosza”. Pełnił funkcje prezesa jednego z najstarszych klubów tenisowych w Polsce.
Jako Konsultant i Trener brał udział w przedsięwzięciach realizowanych w ramach Rządowego Projektu-Polsko Szwajcarskiego - szkolenie przedsiębiorców, sprzedawców oraz aktywności, związane z poprawą, jakości obsługi klienta. 
W Personel Profit, Tomek odpowiada za wszelkie działania rozwojowe związane z  Zarządzaniem Różnorodnością, koncepcją ZPC, podnoszeniem efektywności menedżerów. Jest twórcą koncepcji Strategic Pathfinding.
Prywatnie uprawia flyfishing oraz tenis.
Jego koncepcje są realizowane w branży produkcyjnej, FMCG, ubezpieczeniowej i finansowej. Współpracował między innymi z takimi firmami jak: Kompania Piwowarska, Lisner, Agrosnova, Maspex, Bongrain Polska, Coca-Cola, Unilever, PKO BP, Citibank, Pliva Kraków, Medagro International, MERCK, Martifer, Elektrim, NOMI, Nowy Styl, Kopex, Kwazar, Cermag, Sano, Veriplast, ES-System, FagorMastercook i wiele innych.