Ludzie

Anna Kazakow

Anna Kazakow

Anna Kazakow. Trenerka, coach i mediator.
Prowadzi szkolenia od 11 lat, na sali  szkoleniowej spędziła ponad 1000 dni.
Pracuje rozwojowo głównie z menedżerami  różnego szczebla oraz ich zespołami. Specjalizuje się w rozwoju umiejętności menedżerów firm produkcyjnych m.in. w zakresie  zarządzania zespołem,  przywództwa, budowania  autorytetu, motywowania pozafinansowego, zarządzania zmianą i sytuacjami konfliktowymi.          
Jest ekspertem w  obszarze  budowania efektywności menedżerskiej oraz zwiększania efektywności i skuteczności zespołowej.
Uczy efektywnej komunikacji, sprawnego porozumiewania się oraz asertywnego reagowania na różnego rodzaju sytuacje związane z kontaktami międzyludzkimi, kontrolowania emocji i zrozumienia sytuacji trudnej.

Specjalizuje się w szkoleniach, w których jest miejsce na proces grupowy oraz wspólne dochodzenie do rozwiązań – w obszarze umiejętności  menedżerskich i  efektywności osobistej.
Ekspertka w dziedzinie zarządzania pokoleniami, konfliktów pokoleniowych oraz employer brandingu w kontekście generacyjnym.
Mówca motywacyjny i inspiracyjny. Doskonale rozumie specyfikę firm produkcyjnych/inżynieryjnych.

Współpracowała m.in. z takimi firmami jak Strabag, Ikea, OTIS, BGŻ BNP Paribas, Raben, Grupa Pracuj, BSH Sprzęt Gospodarstwa Domowego, Samsung Electronics Polska, Urząd Dozoru Technicznego i wiele innych.    

Co sprawia Ani  największą przyjemność w zawodzie trenera biznesu?

„Widzieć, kiedy ludzie zmieniają swoje podejście, postawę, sposób myślenia, postrzeganie rzeczywistości”.