Szkolenia otwarte

Szkolenia otwarte

INFORMACJE O SZKOLENIACH OTWARTYCH

    Szkolenie otwarte Poznań, Wrocław, Gdańsk, Katowice i Warszaw, to wyjątkowa możliwość dla każdego uczestnika, spotkania z innymi osobami o podobnym profilu zawodowym, pracujących na podobnych stanowiskach. Nieczęsto mamy okazje wymienić się wiedzą, doświadczeniem, metodami pracy z osobami, które pracują w podobnym obszarze, spotykają te same trudności a mimo to są z innej firmy, wyrosły w innym środowisku zawodowym, wykształciły inne nawyki i inaczej radzą sobie z codziennymi zadaniami. Wartość spotkania osób z innych regionów, miast i firm, wartość wymiany informacji i doświadczeń, wartość poznania sytuacji, z którymi jeszcze się nie zetknęliście – to wartości wzbogacające merytorykę każdego szkolenia otwartego.
   Niewielkie, kilkunastoosobowe grupy i praca warsztatowa dają możliwość czerpania wiedzy i doświadczenia w sposób bezpieczny i efektywny. Doświadczenie innych wykorzystywane podczas zajęć, pozwala teorie przekształcić w praktykę.

    Udział w szkoleniu otwartym pozwala korzystać nie tylko z doświadczenia i wiedzy naszych trenerów i współuczestników, pozwala też korzystać z doświadczeń naszej nieocenionej organizatorki Joanny – która zarezerwuje salę, zorganizuje catering a nawet ułatwi znalezienie noclegu.

    Każdy z uczestników wyjedzie nie tylko z głową pełną informacji, wiedzy i przykładów z życia ale też z podręcznikiem do którego w każdej chwili może wrócić i materiałami które wypracował na szkoleniu. Co więcej, każdy wyjedzie z gotowym, przygotowanym wraz z trenerem planem rozwoju kompetencji, którą uznaje za najbardziej istotną przez wzgląd na własną efektywność zawodową.

    Przez lata nabywaliśmy doświadczeń, dlatego możemy zagwarantować zadowolenie i satysfakcje każdemu uczestnikowi.

 Zaproszenie do udziału w tego rodzaju szkoleniach znajdziecie Państwo na naszej stronie w bloku Szkolenia Otwarte.Poznań, Wrocław, Gdańsk, Katowice i Warszawa