Szkoła dla trenerów

Szkoła dla trenerów

REALIZACJA SZKOLEŃ DEDYKOWANYCH TRENEROM BIZNESU

Od 2004 roku prowadzimy szkolenia trenerskie, dedykowane trenerom praktykom, pracujących zarówno na rzecz firm szkoleniowych, jak również trenerom korporacyjnym.
Przygotowany i zaprezentowany program Szkoły Trenerów Biznesu bazuje na naszym doświadczeniu w kształceniu trenerów biznesu. W trakcie blisko siedmiu lat pracy z trenerami przygotowaliśmy do zawodu ponad 1000 osób.
Absolwenci Szkoły Trenerów Personel Profit to pracownicy wielu  firm działający w różnych sektorach rynku: PKP PLK, Orange, Kraft Foods, Szkoła Auto, PKP PR, Skoda Auto Polska, Vobis, Kolporter, Warta S.A. 
Trenerzy Personel Profit to ludzie wywodzący się ze środowiska korporacyjnego, posiadający wieloletnią praktykę w zawodzie trenera biznesu. Każdy z trenerów Personel Profit każdego roku realizuje ponad 150 dni szkoleniowych, co plasuje firmę na piątym miejscu w kraju w kategorii: Średnia roczna wydajność trenera.
Jeżeli liczy się dla Ciebie przede wszystkim praktyczna wiedza osadzona w kontekście biznesowym to oferta Personel Profit jest dla Ciebie „uszyta na miarę”.
Personel Profit zaprasza Ciebie do wzięcia udziału w cyklu szkoleń umożliwiającym nabywanie i kształcenie kompetencji trenerskich na wybranym przez Ciebie poziomie.
Gwarantujemy unikatowy, intensywny i dynamiczny kurs trenera biznesowego w ramach Szkoły Trenerów Biznesu. Stawiamy na aktywizujące metody prowadzenia szkoleń, dążymy do odkrycia maksymalnego potencjału jaki drzemie w każdym z nas.