SZKOLENIA OTWARTE

Wybierz szkolenie dla siebie

Programy indywidualne

W obszarze programów indywidualnych proponujemy Państwu dwa rozwiązania kierowane do Klientów indywidualnych. Nasza oferta z racji dużej efektywności i indywidalnego charakteru pracy skierowana jest do członków zarządów, prezesów, dyrektorów, menedżerów różnych szczebli. Spotkania prowadzą konsultanci i doradcy biznesowi, których w zależności od branży i oczekiwań naszego Klienta dedykujemy do projektu. Grupę doradców Personel Profit stanowią eksperci w swojej dziedzinie menedżerowie różnych szczebli i specjalizacji oraz prywatni przedsiębiorcy.

Doradztwo biznesowe
Doradztwo biznesowe to metoda pracy, której celem jest wsparcie kadry zarządzającej w podejmowaniu nowych działań, optymalizacji procesów w firmie, zwiększania efektywności pracy zespołu pracowników i realizacji strategii rozwoju biznesu. Zadaniem naszego zespołu konsultantów i ekspertów jest wesprzeć Państwa w tych działaniach. Nasza propozycja działań doradczych jest zawsze bardzo zindywidualizowana, a jej finalny zakres jest odpowiedzią na Państwa oczekiwania i zdiagnozowane przez nas potrzeby.
Za przygotowanie propozycji działań doradczych w Personel Profit odpowiada trener i członek zarządu Szymon Borucki, [email protected]

Coaching
Indywidualne sesje coachingowe w zależności od zakresu projektu i Państwa potrzeb realizowane są przez nasz zespół w różnych formułach. W zależności od Państwa oczekiwań i potrzeb rozwojowych opiekuni merytoryczni Personel Profit dedykują Państwu coacha, który będzie prowadził Państwa w drodze do wyznaczonego celu.
Za koordynację działań coachingowych w Personel Profit odpowiada Szymon Borucki, [email protected]