Firmy szkoleniowe - Rankingi

Rankingi

Personel Profit w zestawieniach i rankingach pt. Najlepsze Firmy Szkoleniowe regularnie otrzymuje nominacje i wyróżnienia. Nasz udział w wybranych prestiżowych rankingach i konkursach, w których brane są pod uwagę wyłącznie najlepsze firmy szkoleniowe, jest potwierdzeniem wysokiej pozycji naszej firmy na rynku polskim szkoleniowym oraz zobowiązaniem do ciągłego podwyższania jakości oferowanych szkoleń.

Rankingi, w których uzyskujemy czołowe pozycje, są niezależne i bardzo wiele mówią o najwyższych standardach organizowanych przez naszą firmę szkoleń. Tego rodzaju prestiżowe i cykliczne rankingi firm szkoleniowych są dla całego naszego zespołu dodatkową motywacją do intensywnej pracy i systematycznego podwyższania jakości świadczonych usług z ogromnym zaangazowaniem z naszej strony . Regularnie od wielu lat jesteśmy w pierwszej dziesiątce firm szkoleniowych z kategorii tak zwanych "szkoleń miękkich". Przemyślana w najdrobniejszym detalu strategia rozwoju Personel Profit oraz bezkompromisowe jej realizowanie, pozwala nam na zajmowanie stabilnych pozycji w tego rodzaju zestawieniach. Dla klientów przedstawiane rankingi firm szkoleniowych są źródłem rzetelnych informacji o standardzie oferowanych szkoleń i ich jakości merytorycznej.

Wyróżnienia dla naszej firmy szkoleniowej

Otrzymane w latach 2008-2015 wyróżnienia takie jak Godło Liderów Firm Szkoleniowych w roku 2015 - Ranking Firm Szkoleniowych Warsaw Business Journal 2013 - Zestawienie Najlepsze Firmy Szkoleniowe Home & Market 2012 i osignięte w nich wyniki wyraźnie pokazują, iż na dobre zawitaliśmy do czołówki najlepszych w kategorii "firmy szkoleniowe" w kraju. Firmy szkoleniowe nagradzane i nominowane do wyżej wymienionych rankingów, są gwarantem wiarygodności i skuteczności realizowanych usług.